Тернопільщина втратила свого справжнього героя, Євгенія Казюка, який став жертвою виконання бойового завдання. Ця важка втрата прикрашає обличчя села Нирків та всієї Товстенської громади.

Геройська жертва: Євгеній Казюк віддає життя за мир та безпеку

Сумна звістка знову сколихнула Тернопільщину, залишивши всю громаду в глибокій скорботі та жалобі. 31 серпня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Перший Лиман трагічно загинув Герой Євгеній Казюк, мешканець села Нирків.

Євгеній Казюк був не лише сміливим воїном, але й надзвичайно відданим своєму родинному селу та громаді. Він завжди прагнув забезпечити мир та безпеку для свого рідного краю та всіх його мешканців.

Сьогодні Тернопільщина втрачає не тільки відважного захисника, але і велику людину, яка була прикладом для інших своєї сміливості та самовідданості. Євгеній Казюк завжди ставив інших на перше місце і був готовий приймати важкі рішення, які допомогли зберегти безпеку та гідність своєї громади.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Товстенська громада знає, що жодні слова не можуть виразити біль та горе, яке вони відчувають у цей важкий момент. Вони згадують Героя Євгенія Казюка з повагою та вдячністю за його великий внесок у збереження миру на їхній землі.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять про Героя, який віддалівся заради ідеалів миру та безпеки, і віддаємо нашу щирість і підтримку його родині та рідному селу в цей важкий час. Його дух і самовідданість завжди будуть надихати нас до великих справ і відданості власній громаді.