Чортків. 20 червня 2023 р. – Війна нещадно забрала найкращого сина України, сьогодні Чортківська громада поховає одного зі своїх справжніх героїв, Ігоря Бублика, який віддав своє молоде й відважне життя у боротьбі проти московських окупантів. Його загибель, повідомлену недавно Чортківською міськрадою, залишила всіх оповитими скорботою та невимовною тугою.

Скорботна звістка з фронту залишає Чортківську громаду в заціпенінні хвилиною мовчання

Молодий і відважний воїн Бублик Ігор, який був мобілізований на службу лише на початку травня цього року, виявився в епіцентрі останнього бою 19 червня поблизу міста Кремінна на Луганщині. Його життя віддано на вівтар патріотизму, в боротьбі за свободу, незалежність та гідне майбутнє нашої країни.

Смерть Ігоря Бублика несе велику втрату для Чортківської громади та всієї України. Він став прикладом справжнього героїзму, самовідданості та незламної віри у майбутнє своєї Батьківщини. Його зразкове служіння та невимовна мужність запам’ятаються назавжди у серцях тих, хто знав і поважав цього видатного захисника.

В цей скорботний день, коли чорні стрічки майорять над загиблим героєм, Чортків збирається провести в останню дорогу Ігоря Бублика. Його сім’я, родичі, друзі та побратими обіймають один одного, зливаючи свою скорботу в одну непохитну молитовну біль. Поховання відбудеться з належною військовою честю, яка віддзеркалює значимість його внеску у боротьбу за справедливість та волю.

Слід залишати в пам’яті слова Ігоря Бублика, які відображають його патріотичну сутність та невербальний заклик до дії: “Ми не можемо дозволити, щоб наша Батьківщина була знищеною. Ми повинні захистити її, бо вона варта наших сил, нашого життя. Слава Україні!”

Ігор Бублик став символом сили, мужності та відданості своїй країні. Його загибель є нагадуванням про необхідність єднання та підтримки всіх українців у важкі хвилини. Нехай його відвага та жертовність будуть постійним натхненням для нас у подоланні випробувань та побудові сильної та вільної України, за яку він боровся і захищав.

Пам’ятаючи Ігоря Бублика та інших загиблих героїв, ми покладаємо квіти на його могилу з глибоким почуттям вдячності і скорботи. Нехай його душа знаходить спокій, а його внесок у національну історію завжди буде світлим символом патріотизму та відваги.