Молодший сержант Віктор Володимирович Куба, житель села Кошилівці, загинув, захищаючи Україну від московських окупантів. Його втрата приносить глибоку скорботу та нагадує про негативний вплив війни на мирні сім’ї та спільноти. Ця трагедія стимулює нас пам’ятати про всіх героїв, які віддали своє життя за Батьківщину і прагнути до миру та безпеки.

Він поклав своє життя на вівтар патріотизму та відваги у служінні Україні

Скорботна вістка про втрату ще одного молодого життя на полі бою доторкнулась до кожного з нас. Віктор Володимирович Куба (01.05.1992 р.), житель села Кошилівці, що служив в українській армії, віддав своє молоде життя в захисті України від московських окупантів. Отримавши поранення під час виконання службових обов’язків у районі населеного пункту Залізне, Донецької області, він помер.

Ця сумна новина стала доступною завдяки повідомленню на Facebook-сторінці “Товстенська селищна територіальна громада”. У своєму повідомленні вони висловили глибоке співчуття рідним та близьким загиблого героя. “Низький уклін Герою, щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому та справжньому патріоту України. Інформацію про зустріч тіла загиблого Героя та про чин похорону селищна рада обіцяє повідомити додатково”, – зазначили вони.

Сьогодні ця вістка варта багатьох сліз та скорботи. Життя молодого сержанта Віктора Володимировича Куби завершилось на полі бою, поклавши беззастережно своє життя на вівтар патріотизму. Він став живим прикладом відваги та самопожертви, які перебувають у серцях українських захисників.

Ця трагедія стає доказом тяжкості війни та її негативного впливу на мирні
сім’ї та спільноти. Втративши молоде життя, Віктор Володимирович залишив після себе розбиті серця і скорботу, яка пронизує кожну клітину громади села Кошилівці та всієї України.

На фоні цієї трагедії, важливо згадати про всіх героїв, що втратили свої життя, захищаючи нашу Батьківщину. Вони поклали безцінне на вівтар свободи і миру. Нехай їхні поступки і самопожертва нагадують нам про важливість миру та спокою, які ми маємо пам’ятати і прагнути до них в кожен день свого життя.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять молодшого сержанта Віктора Володимировича Куби. Його втрата занурює нас у глибоку скорботу та нагадує нам про незліченні сімейні та особисті трагедії, які супроводжують цю безжальну війну.

Нехай українська земля буде для Віктора Володимировича Куби останнім пристановищем, а його сім’я та близькі знайдуть силу та підтримку в ці важкі моменти пережити горе втрати сина. Нехай ми не забудемо жертви, які були принесені на шляху до свободи, і ми працюватимемо над тим, щоб майбутнє нашої країни було сповнене миру та безпеки.

Вічна пам’ять Віктору Володимировичу Кубі та всім героям, які віддали своє життя за Україну.

Слава Україні!