Стаття присвячена загибелі Івана Мирославовича Солтиса – героя, який віддав своє життя за захист країни та її народу. В тексті описується внесок Івана у захист України та його характеристики як людини. Висловлюються співчуття родині та близьким загиблого героя.

Вшануємо пам’ять про героя, який захищав майбутнє України

Українська нація знову втратила свого сина, який віддав своє життя за захист країни та її народу. Серце переповнене скорботою, коли ви дізнаєтеся про таку трагічну подію, особливо коли вона стосується людини з вашого рідного міста.

Іван Мирославович Солтис був не тільки механіком відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу технічного забезпечення в/ч А4248, він був справжнім героєм, який зробив свій внесок в боротьбу за майбутнє України.

Ми висловлюємо наші глибокі співчуття родині та близьким Івана Мирославовича. Ми разом із вами теж переживаємо цю гірку втрату, яка стала для всіх нас великою втратою.

Ми пам’ятатимемо Івана Мирославовича не тільки як героя, але й як людину, яка була чуйною, дбайливою та працьовитою. Його внесок у захист України та її народу залишиться назавжди в наших серцях.

Нехай Бог дарує родині, близьким та друзям Івана Мирославовича мир, терпіння та силу, щоб пережити цю важку годину. І нехай наші молитви та добрі побажання допоможуть їм пережити цю велику втрату.