Тернопільська область вшанувала пам’ять трьох військовослужбовців, які загинули під час оборони України. Урочисте вручення державних відзнак родинам загиблих героїв стало символом величі, вдячності та єдності українського народу.

Нагородження посмертно трьох героїв, які віддали життя на фронті за незалежність України, вражає серця тернополян

Тернопільська область вшанувала пам’ять трьох військовослужбовців, які загинули на фронті під час оборони України. Майору Кулінічу Ігору Івановичу було посмертно присвоєно орден Богдана Хмельницького III ступеня, солдату Михальчуку Андрію Петровичу – орден “За мужність” ІІІ ступеня, а солдату Яросевичу Миколі Миколайовичу було вручено почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ “Сталевий хрест”.

Цю зворушливу церемонію відбулася в рамках відзначення внеску тернополян у захист України. Начальник районної військової адміністрації Віталій Кудлак вручив державні відзнаки рідним загиблих бійців. Мама Ігора Кулініча та дружини Андрія Михальчука та Миколи Яросевича отримали ці відзнаки в знак визнання героїзму та відданості своїх близьких Україні.

Це вшанування стало символом великої вдячності за самопожертву та мужність військових, які віддали своє життя в захисті рідної землі. Їхні вчинки надихають і підтримують український народ у важкі часи, а їхні рідні отримали визнання за величезний внесок у долю країни.

Ці військові герої назавжди залишаться в серцях українців, а нагороди, вручені їхнім рідним, будуть напоминати про велич і жертовність наших захисників. Ця церемонія показала єдність та солідарність українського народу в боротьбі за незалежність та мир на нашій землі.

Піднесемо молитви за наших героїв, доземно складаючи їм подяку за подвиг, жертву та захист! Слава новітнім героям України!