Предстоятель автокефальної УПЦ взяв участь у заупокійній молитві, висловлюючи співчуття та пам’ять жертвам Голодомору.

День пам’яті став виразом глибокого співчуття та молитви за трагічну історію українського народу

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 25 листопада 2023 року, у день пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, очолив заупокійну молитву біля Пам’ятного знаку поруч зі Свято-Михайлівським Золотоверхим собором.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Разом з Його Блаженством за спокій душ жертв геноциду українського народу молилися намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря, викладачі та студенти Київської православної богословської академії.

На завершення заупокійної молитви пам’ять невинних жертв Голодоморів вшанували покладанням запалених лампад.

МОЛИТВА ЗА НЕВИННО ЗАГИБЛИХ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Господи! Пом’яни душі усіх безвинно загиблих від Голодомору та інших репресій, закатованих та вбитих братів і сестер наших. Подаруй вічний спокій в Твоїх світлих оселях тим, хто пройшов через страшні душевні муки, спостерігаючи за стражданнями власних дітей.

Упокой, Боже, усіх жертв Голодоморів і репресій в оселях з праведними. Прийми, Боже, їхній біль і сльози, пролиті з вірою в Тебе, як мучеництво.

Святими молитвами загиблих та пам’яттю про них очисти, Господи, нас сьогодні від усілякої байдужості і жорстокосердя, ненависті та нетерпимості. І нехай, Боже, милістю Твоєю подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову.

Амінь.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)