Волос віддав шану Вселенському Патріарху Варфоломію, який прибув до центральної площі митрополичої церкви Святого Миколая. Митрополит Деметріас та Алмірос Ігнатій, а також регіональний губернатор Фессалії та мер Волоса приєдналися до вітань. Патріарх також планує відвідати Святу Церкву Святих Костянтина та Єлени у Волосі та взяти участь у відкритті “Морського тижня у Волосі 2023”.

Вітання від митрополита Деметріаса і Алміроса Ігнатія, а також видатних посадових осіб

На центральній площі митрополичої церкви Святого Миколая у Волосі, Вселенського Патріарха Варфоломія зустріли з великою радістю митрополит Деметріас та Алмірос Ігнатій. Ця зустріч стала важливою подією для віруючих та місцевої громади, які склали шану і виразили повагу Вселенському Патріарху.

Урочисті заходи зустрічі були також приурочені до приїзду регіонального губернатора Фессалії, пана Константіноса Агорастоса, та мера Волоса, пана Ахіллеаса Беоса. Разом з ними, благочестива паства Святої митрополії Димитрія і Алміра також долучилася до теплих привітань та показала свою підтримку.

Після зустрічі на площі митрополичої церкви, Вселенський Патріарх Варфоломій планує відправитися до Святої Церкви Святих Костянтина та Єлени у Волосі. Там відбудеться урочиста служба освячення, яка символізує духовну силу та благословення, що приносить Патріарх.

Ця подія є початком офіційного відкриття “Морського тижня у Волосі 2023”. Це значуща подія для міста, яка сприятиме підтримці морського промислу, туризму та розвитку морських відносин.

Волос з гідністю приймає Вселенського Патріарха Варфоломія, а його візит виражає важливість релігійного спокою та міцного духу в цьому регіоні. Вселенський Патріархат продовжує відігравати важливу роль у сприянні єдності та розвитку православного світу, а зустрічі, подібні до цієї, сприяють укріпленню зв’язків між громадами та релігійними лідерами.

Волос запам’ятав цей особливий день, коли було відзначено не тільки релігійну подію, але й спільну віру в мир та гармонію. Візит Вселенського Патріарха став свідченням того, що релігія може об’єднувати людей і надихати їх на добрі справи.

Джерело – Духовний Фронт України