Вселенський Патріарх Варфоломій очолив святкову Божественну Літургію на П’ятидесятницю у Патріаршому храмі разом з преподобними митрополитами та видатними духовними гостями. Після церемонії відбулася Служба Вечірні Святого Духа, під час якої владика прочитав молитви Святої Церкви. У урочистостях взяли участь представники різних католицьких і православних церков, а також вірні з міста та з-за кордону.

Свято у Патріаршому храмі зі співслужінням видатних духовних діячів та гостей

А.Т. Панагіотіс Вселенський Патріарх Варфоломій очолив Божественну Літургію на свято П’ятидесятниці 4 червня 2023 року в Патріаршому храмі. Співслужили преп. Митрополити Філадельфійські: пан Мелітон, пан Іриней Міріофітський і Перистасський, пан Хризостом Міронський та пан Феоліпт Іконійський.

Після завершення Божественної Літургії Святіший владика очолив Службу Вечірні Святого Духа, під час якої також прочитав молитви Святої Церкви.

Також у цих обрядах взяли участь: преподобний Католицький Архієпископ Вільнюса пан Гінтарас Грушас, Голова Ради Єпископських Синодів Католицької Церкви в Європі; РК Клірик пан Кириллос, настоятель монастиря І. Паннонхалмі в Угорщині разом зі своїми сподвижниками; преподобний Консул пан Ставрос Хрістодулідіс, який представляв Генерального консула Греції у місті; Генеральний Консул України Роман Недільський з Консулом Едімом, пан Максим Вдовиченко, виховний посол е.т., пан Дімітріос Параскевопулос, лорд-офіцер М.t.H.E., група випускників Бостонської теологічної школи та численні вірні з міста та з-за кордону.