Вдень 8 серпня 2023 року Вселенський Патріарх Варфоломій очолив молебний канон у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці Ex Marmaras. Подія відбулася з участю Преподобного Митрополита Силіврійського та пана Максима, наглядача регіону Іпсоматія, та вірних, які прийняли участь у духовному заході.

Важлива духовна подія за участю Вселенського Патріарха

Вдень 8 серпня 2023 року Вселенський Патріарх Варфоломій, предстоятель Константинопольської Патріархії, звершив молебний канон у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці Ex Marmaras.

Ця важлива подія відбулася за участю Преподобного Митрополита Силіврійського та пана Максима, наглядача регіону Іпсоматія, а також кількох вірних, які взяли участь у цьому духовному заході.

Молебний канон, очолений Патріархом Варфоломієм, відбувся в приміщенні I. Храму Успіння Пресвятої Богородиці Ex Marmaras. Дана подія є важливою частиною духовного життя і релігійної практики Константинопольської Патріархії.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після молебного канону Патріарх Варфоломій висловив слова співчуття та вдячності учасникам за їхню присутність та духовну спільність.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до подібних духовних заходів та зміцнити свою віру через об’єднання та молитву.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION