Львів вшановує пам’ять героя Олександра Сулімова, який віддав своє життя на східному фронті.

Скорботна втрата: життя та подвиг Олександра Сулімова

2 жовтня на Личаківському кладовищі у Львові відбувся чин похорону Олександра Сулімова, відважного героя та волонтера, який віддав своє життя на східному фронті в обороні України.

Олександр Сулімов, народжений 16 грудня 1991 року, вирос у селі Рекшин Тернопільської області. Він отримав професійно-технічну освіту в Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій і продовжив навчання на заочній формі в тому ж університеті.

Після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на сході України, Олександр вирішив вступити до лав територіальної оборони та став активним волонтером. Не дивлячись на відсутність військового досвіду, він намагався декілька разів потрапити на фронт.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Навіть попри вмовляння рідних, Олександр таємно поїхав до Києва та вступив до 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького. Він виконував небезпечні бойові завдання на східному напрямку, боронячи незалежність та свободу України.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять цього справжнього героя, який віддав своє життя за нашу країну. Щира співчуття його рідним, близьким, друзям та побратимам. Він завжди залишиться в наших серцях як символ незламної віри і відваги. Герої не вмирають!