Увечері 21 березня було здійснено ракетний удар по Одещині, який зіткнувся з сильним осудом з боку населення та релігійних спільнот. Одна з трьох ракет влучила у будівлю монастиря УПЦ МП в Одесі, в результаті чого четверо людей отримали поранення. Дві ракети були збиті системами протиповітряної оборони. Українська православна церква Московського патріархату засуджує цей терористичний акт і висловлює своє співчуття та молитви за потерпілих. Винні у цьому нападі мають бути покарані відповідно до законів і міжнародних норм.

Одна з трьох ракет була збита, церква засуджує терористичний акт

Увечері 21 березня ворог здійснив ракетний удар по Одещині. Було випущено три керовані авіаційні ракети класу “повітря-поверхня” X-59 винищувачами Су-35 з напрямку Чорного моря. Одна з цих ракет влучила у будівлю монастиря Української православної церкви Московського патріархату в Одесі.

Внаслідок ракетного удару постраждали чотири людини, три з них отримали легкі поранення вибуховою хвилею. Одна людина була госпіталізована. Незабаром після ракетного удару з’явилися інформації про те, що дві з трьох ракет були збиті системами протиповітряної оборони.

Населення регіону, включаючи представників релігійних спільнот, засудило цей терористичний акт проти цивільного населення і закликає до покарання винних в цьому нападі. Українська православна церква Московського патріархату висловлює своє співчуття і молитви за потерпілих внаслідок цього теракту. Напад на мирних громадян та релігійних служителів ні в якому разі не можна виправдати, і має бути суворо покарано відповідно до законів і міжнародних норм.