8 лютого 2024 року в Тернополі відбулась заупокійна служба, присвячена пам’яті владики Іова Павлишина. Митрополит Нестор Писик та єпископ Кирило разом з численною громадою вірян та духовенством вшанували пам’ять колишнього архієпископа, зазначивши його непереможний вплив на духовне життя регіону.

Митрополит Нестор Писик очолив заупокійну службу у п’яту річницю упокоєння архієпископа Іова Павлишина

Упокійна служба за владикою Іовом Павлишин в Тернополі: Пам’ять і Молитва

Урочиста заупокійна служба в пам’ять архієпископа Тернопільського і Кременецького Іова відбулася 8 лютого 2024 року в каплиці кафедрального собору Святих Рівноапостольних Костянтина і Єлени у м. Тернополі. Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик очолив цю заупокійну службу, разом з єпископом Ужгородським і Хустським Кирилом.

Ця подія, присвячена п’ятій річниці упокоєння владики Іова, зібрала числених вірян та духовенство. Усі присутні виразили свою повагу та пам’ять про колишнього архієпископа, спільно взявши участь у молитвах за спокій його душі.

Архієреям співслужили клірики кафедрального собору Святих Рівноапостольних Костянтина і Єлени, а також запрошене духовенство. Віряни приєдналися до цього важливого молитовного заходу, висловлюючи своє співчуття і вшанування пам’яті владики Іова.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Іов (Павлишин Василь Степанович), представник УПЦ Київського патріархату, присвятив своє життя духовній службі. Його біографія свідчить про відданість і послух церковним цінностям. Завершевши свій земний шлях у 2019 році, владика Іов продовжує перебувати в церкві справляючи і досі непереможний вплив на вірян та спадкоємців у світлій пам’яті.

Ця упокійна служба стала часом згуртованості та спільної молитви за душу владики Іова. Це важлива подія, що підкреслює важливість взаємопідтримки та збереження пам’яті про видатних діячів духовності в історії релігійного життя регіону та нашої Святої Церкви.

Джерело: Кафедральний собор Костянтина та Єлени м. Тернополя