Київського і всієї України. Голова ПЦУ, Митрополит Епіфаній, очолить церемонію освячення храму Різдва святого Івана Хрестителя, розташованого на вулиці Трускавецькій. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї урочистої події та вшанувати освячення храму разом з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Блаженніший Епіфаній відвідає Львівщину з першосвятительським візитом та очолить церемонію освячення храму Різдва святого Івана Хрестителя

АНОНС: У цей п’ятничний день, 7 липня, в Дрогобичі відбудеться візит Предстоятеля Православної Церкви України (ПЦУ) – Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України. Голова ПЦУ, Митрополит Епіфаній, очолить церемонію освячення храму Різдва святого Івана Хрестителя, розташованого на вулиці Трускавецькій.

Зустріч з Предстоятелем запланована на 8:30 годину, а початок літургії о 9:00.

З метою забезпечення безпеки та враховуючи очікування прихожан ПЦУ, будуть тимчасово перекриті деякі вулиці у центрі міста:

  • перехрестя вулиць Трускавецька, Святого Юра, Шашкевича;
  • перехрестя вулиць Трускавецька, Козловського;
  • перехрестя вулиць Богдана Лепкого, Війтівська Гора.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї урочистої події та вшанувати освячення храму разом з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.