У суботу, 9 грудня 2023 року, Тернопільська область відзначилася духовною подією – візитом митрополита Тернопільського і Кременецького до парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Старий Вишнівець, який спільно з представником Вселенського Патріархату відслужив Божественну літургію та молебень за мир в Україні, це був хвилюючий момент для вірних ПЦУ, де голос Церкви став джерелом надії та сил в часи війни.

Митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор разом з представником Вселенського Патріархату ченцем Хризостомом звершили Божественну літургію та молебень за Україну у часи війни.

У суботу, 9 грудня 2023 року, Тернопільщина пережила ще один особливий момент духовного єднання, коли митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик відвідав Збаразьке благочиння Тернопільської єпархії автокефальної УПЦ (ПЦУ). Візит відбувся на запрошення Вишнівецького благочинного, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Старий Вишнівець, протоієрея Святослава Швеця.

В святковій молитві яку відвідали числені прихожани, архієрей з духовенством звершив Божественну літургію. Однак ця подія набула ще більшого значення завдяки присутності представника Вселенського патріарха о. Хризостома, який долучився до молитовної громади.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після завершення літургії, владика Нестор разом із духовенством відслужив молебень за Україну. Такий молитовний акт набуває особливого звучання в умовах українсько-російської війни, де люди шукають духовної сили та підтримки в складний час для країни.

Цей візит представника Вселенського Патріархату до України – об’єднав вірян у молитві за мир та безпеку, а також підкреслив важливість духовного супроводу в часи невизначеності ченцями Матері-Церкви. Надія та любов, щедрі благословення та духовна підтримка голосом Вселенської Патріархії стала джерелом твердої віри для тих, хто відчуває важкість випробувань у часі війни.

Такий знак духовності в серці Тернопільської області стає світлом надії в темряві теперішніх випробувань українського народу.