З 30 травня по 1 червня 2023 року, відбудеться візит Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Тернополя. В рамках свого першосвятительського візиту, владика відвідає храм святого апостола Андрія Первозванного, де звершить прохальний молебень за мир в Україні, українських захисників та визволення від нашестя чужинців. Запрошується усіх тернополян та гостей приєднатися до цієї молитви за нашу державу разом з предстоятелем Православної церкви України.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідає Тернопіль з нагоди 10-річниці храму та помолиться за мир та відродження країни

АНОНС!
З 30 травня по 1 червня 2023 року з першосвятительським візитом наше місто Тернопіль відвідає Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній!

30 травня Блаженніший владика відвідає храм святого апостола Андрія Первозванного що на вул. Бродівській 54а з нагоди 10-річниці заснування церковної громади та освячення храму,та звершить в ньому прохальний молебень за мир в Україні,українських захисників,та визволення від нашестя чужинців.
Розпочнеться богослужіння о 18:00.

Запрошуємо усіх тернополян та гостей помолитись за нашу державу разом з предстоятелем Православної церкви України!

Джерело: Тернопільсько-Теребовлянська єпархія УПЦ (ПЦУ)