Весни давно відшуміли.

Скільки на серці лягло?

Скроні твої посивіли,

Мов лебедине крило…

Кожна людина на землі має своє призначення. Місія священника – служіння Господу Богу та своїм людям-вірянам. 15 червня 2020 року Божого свій 70-річний ювілей та 37-ту річницю пастирського служіння святкує один з найавторитетніших служителів автокефального руху в Україні, духівник Тернопільсько-Бучацької Єпархії Православної Церкви України (правонаступниці Української Автокефальної Православної Церкви) митрофорний протоієрей о. Володимир Простак настоятель храму Святої Трійці с. Драганівка, святого рівноапостольного князя Володимира с. Забойки, святої рівноапостольної княгині Ольги та великомучениці Варвари с. Біла.

З молитвою, вдячністю та любов’ю цього літнього дня всі хто особисто знають відданого і надзвичайно скромного пастиря від усього серця вітають, отця Володимира, і уклінно дякують Всевишньому за дар його життя, яке він щедро присвячує служінню Церкві та усім хто приходить до нього за порадою, допомогою і втіхою. Православна громада щиро вдячна отцю Володимиру за те, що він завжди відкритий для розмови, для допомоги та радіють, що свого часу юнаком Володимир Простак відгукнувся на поклик Господа і взяв на себе непростий хрест священичого служіння в лоні Української Автокефальної Православної Церкви (Православної Церкви України)– побудувавши не один храм, згуртувавши не одну громаду вірних і зараз продовжує ревно виконувати почесну місію служінню Богу і людям!

Кожен, несучи сьогодні квіти в дарунок, беручи благословення з рідних рук духівника, складають  Вам, дорогий отче, щиру подяку. Молитовно бажають – Божої благодаті і охорони у житті! Щоб Ви і надалі впевнено і мудро спрямовували душі на дорогу спасіння! Наснаги та Божої допомоги у такій важливій діяльності, щоб усі почини спрямовані на благо простих людей вдалося здійснити. Миру у серці, терпіння та мудрості, задоволення від вже здійсненого, утіхи від рідних, міцного здоров’я та Господнього благословення на многія і благія літа!

Духовенство та віряни Тернопільсько-Бучацької Єпархії Православної Церкви України