Громада Свято-Троїцького Духовного Центру м.Тернополя щиро вітає отця Григорія (Нецькара) з Днем народження. Віддячуємо йому за невтомне прославлення Бога та наділення нас духовною наукою. Висловлюємо побажання міцного здоров’я, благодаті та миру у його служінні.

Висловлюємо подяку за посвячене служіння та бажаємо благодаті і радості у Вашій духовній місії

Дорогий отче – Григорію (Нецькар),
Від імені громади Свято-Троїцького Духовного Центру, побудованого на честь князя Данила Галицького м.Тернополя, ми раді вітати Вас з нагоди дня народження!

Нехай Господь, джерело всієї духовної і тілесної сили, надійно оберігає Вас і засипає благословеннями. Ваше посвячене служіння є великим даром для нашої громади та всього Божого народу. Ви неустанно прославляєте Бога своїми служіннями та навчаннями, а також надихаєте нас всіх до духовного зростання.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, багато радості і благодаті у вашій духовній місії. Нехай Господь вислуховує ваші молитви, наповнює серце любов’ю до Божого слова і наділяє Вас мудрістю у передачі Євангельських істин.

Зичимо Вам многих і благих літ на служінні Господеві та людям. Нехай Ваша присутність завжди зігріває серця вірних, а Ваша духовне наставництво веде до спасіння. Бажаємо Вам щастя, миру та невичерпної радості у Вашому служінні.

З повагою та молитвами за Вас,
Громада Свято-Троїцького Духовного Центру м.Тернополя

Джерело: Свято-Троїцький кафедральний собор