Сьогодні Україна відзначає День рятувальника, і я вітаю усіх, хто причетний до складної і шляхетної справи порятунку людських життів! 

Ви першими приходите на допомогу у хвилини небезпеки. Боретесь з вогнем, шукаєте під завалами людей, розміновуєте українські міста і села, довозите нашим громадянам воду та продукти, евакуйовуєте поранених. Справжні та сміливі. Попри усі небезпеки завжди поряд. Бо для вас людське життя – найвища цінність. 

Дякую за стійкість, мужність та професіоналізм. 

Бажаю Вам завжди живими та здоровими повертатися додому. 

Разом переможемо! 

Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш