Сьогодні Україна відзначає День рятувальника, і я вітаю усіх, хто причетний до складної і шляхетної справи порятунку людських життів!
Ви першими приходите на допомогу у хвилини небезпеки. Боретесь з вогнем, шукаєте під завалами людей, розміновуєте українські міста і села, довозите нашим громадянам воду та продукти, евакуйовуєте поранених. Справжні та сміливі. Попри усі небезпеки завжди поряд. Бо для вас людське життя – найвища цінність.
Дякую за стійкість, мужність та професіоналізм.
Бажаю Вам завжди живими та здоровими повертатися додому.
Разом переможемо!
Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа