Митрофорний протоієрей Роман Будзинський настоятель храму святих Жон-Мироносиць Православної Церкви України (УАПЦ) села Почапинці, Тернопільського району, Тернопільської області сьогодні відзначає свій 38-й День Народження!

Духовенство та віряни долучаються до численних привітань:

Сердечно вітаємо вас, дорогий отець Роман  з днем народження!

Озираючись на минулі роки, підводячи певні підсумки, роздумуючи про майбутнє – сьогодні ви вступаєте в новий рік земного життя.

Для священика 38років це вік особливо плідний : за час служіння накопичено вагомий досвід, знання і є сили їх застосовувати з користю для Української Православної Церкви.

Ви невпинно ведете церковну діяльність в усьому її різноманітті, залучаючи в прихід молодь, взаємодіючи з освітніми установами, займаючись соціальною роботою, просвітницькою, розбудовуєте  храм та дзвіницю.

Цілеспрямованість і мудрість допомагають вам успішно виконувати пастирські обов’язки. За це користуєтеся щирою повагою і любов’ю прихожан, духовенства, представників церковної і державної влади.

Сподіваємось, що дорога вашого життя буде рівною і прямою, а супутниками стануть віра, любов і вічна надія! Благословіть нас, тих  хто йде поряд з вами, любіть життя таким, яким дарує його нам Господь! Бажаємо вам переможних років, покритих властивою для вас скромністю та смиренністю, нехай ваш дух торжествує над усіма випробуваннями наслідуючи приклад Розп`ятого і Воскреслого Христа!

Молитовно бажаємо вам зміцнюючої благодаті Духу Святого,  допомоги Божої в повсякденній праці і турботах про вічний порятунок пастви.  

Многая і благая літа!

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ