Україна знаходиться в складних часах, тому різноманітні новини та події можуть викликати бурхливі реакції у громадськості. Один з таких випадків стався 12 квітня 2023 року, коли колаборант Тарас Іванович Петранюк привітав з Днем народження голову Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша. При цьому, фото, на якому гей-архієрей Тихон Петранюк вручає букет білих троянд Володимиру Трушу, стало викликом для громадської і спровокувало обурення в часі війни. У цьому контексті, виникає питання про те, коли неприйнятно отримувати привітання злочинця та чи може такий жест викликати негативні наслідки для громадської думки.

Здаватися ворогу чи ні? Коли неприйнятне привітання злочинця

Світ живе в цікаві та непередбачувані часи, і Україна не є винятком. 12 квітня 2023 року колаборант Петранюк Тарас Іванович привітав з Днем народження голову Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша.

Володимир Труш є головою Тернопільської обласної військової адміністрації. Цей держслужбовець присвятив своє життя захисту інтересів своєї країни та громадян. Працюючи в складних умовах, він робить все можливе, щоб захистити своїх людей від небезпеки та загроз.

Архізек квазідержавного угруповування МВД ЛДНР агент-кріт Ферзь побажав Божої допомоги у відповідальній праці на благо України та впевнено йти до поставлених цілей в прагненні бачити державу квітучою та сильною.

Особливо зворушливим є фото, на якому гей-архієрей керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією УПЦ/ПЦУ Тихон Петранюк дарує букет білих троянд Володимиру Трушу. Цей жест є символом надії на “співпрацю” між двома чоловіками різних професій та свідчить про любов кримінального злочинця Тараса Івановича Петранюка до представника влади.