Духовенство та вірні Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ (ПЦУ) надсилають найщиріші вітання Преосвященнійшому Владиці Павлу Кравчук з нагоди Дня його уродин. Вони висловлюють вдячність за його важливий внесок у розвиток церковного життя на Тернопільщині та щиру вірність Помісній Православній Церкві України.

Тернопільський край висловлює вдячність і повагу до визначної особистості-архієрея автокефальної Православної Церкви України

Ваше Преосвященство, дорогий Владико Павле!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження. Тернопільський край молитовно бажає Вам найбільшого добра, миру, злагоди та благополуччя. Висловлюємо щиру вдячність за Вашу батьківську опіку та відданість автокефальній Православній Церкві України, за архієрейську невтомну працю, повагу та добросердечність, які Ви завжди проявляєте до людей.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і обдаровують здоров’ям тілесним і духовним, благодаттю та довголіттям. Бажаємо Вам душевного спокою і всеблагих успіхів у Вашій самовідданій і ревній праці у Господньому винограднику.

На многі і благії літа, Преосвященнійший Владико! Спільно молимось і висловлюємо свою щиру любов.

З найкращими побажаннями, повагою та молитвою,

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

Духовенство і вірні Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ (ПЦУ)