Протоієрей Роман Будзинський з Ставропігійної громади Святих Жінок-Мироносиць у Тернопільській області вітає Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з Днем Ангела. Звертаючись до нього, настоятель висловлює повагу та вдячність за його посвячену службу та роль у духовному житті Української Православної Церкви, закликаючи молитися за його здоров’я та благословення.

Славимо пам’ять святителя Епіфанія Кіпрського та святкуємо День тезоіменитства Предстоятеля УПЦ (ПЦУ)

Ваше Блаженство!

Сьогодні ми маємо честь вшанувати пам’ять святителя Епіфанія Кіпрського, який є надзвичайно важливим наставником для нас, християн України. Його велика стійкість у вірі, любов та милосердя до убогих, його проста вдача стали невичерпним джерелом натхнення для нас у духовному житті.

Цей день також є особливим для Православної Церкви України, оскільки відзначається День святого тезоіменитства нашого Предстоятеля, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Ми відчуваємо глибоку повагу і вдячність до Вас, Ваше Блаженство, як до світлого провідника справжнього духовного лідера. Ваша посвячена служба, Ваша роль як посередника у молитві, доброго пастиря, відповідального адміністратора та чутливого архіпастиря надихають нас усіх.

Ми, духовенство, які мають честь поруч з Вами служити під Вашою батьківською опікою, від щирого серця вдячні Вам, Ваше Блаженство, за Вашу мудрість, милосердя та глибоку віру, яку Ви, плекаєте в лоні нашої Святої Церкви України. Ми радіємо сьогодні, що Господь благословив нас мати такого Першосвятителя і архіпастиря, і підносимо молитви до Бога з проханнями про многії та благословенні роки Вашої служби у христовому винограднику, доброго здоров’я, духовних сил і всіляких благ.

Нехай Ваше Блаженство продовжує бути джерелом надхнення та божественної милості для нас усіх. Нехай Божа благодать супроводжує Вас завжди, а Свята Матір Божа оберігає Вас від усякого зла. Щиро вітаючи Вас з Днем Ангела, висловлюємо нашу найглибшу синівську повагу та відданість.

З проханням молитов, смиренний послушник Вашого Блаженства протоієрей Роман Будзинський
настоятель ставропігійної громади Святих Жінок-Мироносиць УПЦ (ПЦУ) Київської Митрополії
с. Почапинці, Тернопільська область

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)