На жаль, ще один герой, воїн Віталій Чернега з Тернопільщини, помер після важких поранень, отриманих у бою за незалежність України на Харківщині. Його втрата відчутна для всієї країни, а його внесок у громадське та військове життя залишиться в пам’яті.

Герой з Копичинці: Життєрадісний Воїн, Який Всіляко Захищав Рідний Край

Громада міста Копичинці та всі українці спільно переживають втрату – їхнього співвітчизника та справжнього героя, Віталія Чернегу. Народжений 13 листопада 1991 року, він виріс на Тернопільщині та присвятив своє життя служінню Україні.

Віталій виявив величезну відвагу та жертовність, захищаючи незалежність та суверенітет країни. У результаті виконання бойового завдання на Харківщині 9 листопада 2023 року він отримав важкі поранення, які призвели до його передчасної смерті у госпіталі 28 листопада 2023 року.

Віталій Чернега був не лише справжнім воїном, але і активним учасником громадського життя міста. Його довгий час на роботі в Новій Пошті та активна участь у місцевих ініціативах робили його важливою постаттю для спільноти.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його трагічна смерть стала великою втратою для усіх, хто його знав. Його життєрадісність, готовність допомагати і любов до Батьківщини робили його незабутнім серед оточуючих.

Копичинецька громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віталія Чернеги. Подальші деталі про похорон та зустріч тіла героя будуть повідомлені додатково. Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях назавжди. Вічна пам’ять захиснику України!