Українські військові журналісти, які активно ведуть звіти з фронту, відзначають своє професійне свято. В Михайлівському соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт звершив заупокійну літію та молебень за здоров’я військових журналістів. Генерал-лейтенант Сергій Наєв та інші військові представники прийняли участь у цьому заході.

Молебень і церковні нагороди: вшанування військових журналістів у святковий День

НАШ ТЕЛЕГРАМ

16 лютого в Україні військові журналісти відзначають своє професійне свято – День військового журналіста. Військові журналісти з перших днів ворожої агресії перебувають на фронті в єдиному строю, ведуть репортажі, надають достовірну інформацію, сприяють роботі цивільних представників українських та міжнародних ЗМІ, інформують про операції, визначені керівництвом, сприяють консолідації суспільства з військовими.

З благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт у Михайлівському соборі монастиря звершив заупокійну літію за тих, хто поклав своє життя за Україну та молебень за здоров’я військових журналістів, які висвітлюють події на передовій.

У спільній молитві взяли участь командувач оперативно-стратегічного угрупування «Північ» генерал-лейтенант Сергій Наєв та військові журналісти.

Після завершення Богослужіння владика-намісник привітав присутніх зі святом, та з благословення Предстоятеля Православної Церкви України вручив церковні нагороди.

ДЖЕРЕЛО