25 серпня 2023 року відбулося урочисте відкриття VII Всесвітнього форуму українців. Патріарх Філарет звернувся до присутніх молитвою, наголошуючи на важливості Божого благословіння перед важливими подіями. В своєму слові Патріарх висловив надію на перемогу та єдність українців під час тяжкого випробування російсько-української війни.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у роботі форуму, відзначивши важливість єдності та перемоги під час російсько-української війни.

25 серпня 2023 року стало важливим етапом в історії української громади, коли відбулося урочисте відкриття та робота VII Всесвітнього форуму українців. Головний гість заходу – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет – взяв активну участь у форумі, наголосивши на важливості єдності та згуртованості в часи російсько-української війни.

Патріарх Філарет розпочав зібрання молитвою “Отче наш”, підкреслюючи, що перед будь-яким важливим ділом слід попросити Божого благословіння. Він наголосив на важливості духовної підтримки та молитви під час непростих випробувань.

Під час свого звернення до гостей форуму, Патріарх Філарет висловив глибоке побажання єдності та перемоги в українському народі. Він наголосив на тому, що українці виходять переможцями з будь-якої складної ситуації завдяки своїй здатності гуртуватися в тяжкі миті. Патріарх висловив віру в те, що Крим і Донбас скоро будуть звільнені від росіян, а Україна стане єдиною та згуртованою державою. Він закликав спільно молитися за мир та перемогу.

Організатор форуму, народний депутат Михайло Ратушний, нагадав присутнім про важливу роль Патріарха Філарета під час критичних подій для України. Він підкреслив, що Патріарх не полишив столицю під час окупації та постійно молився за перемогу країни. Також було відзначено активну участь Патріарха у роботі всіх форумів українців, що свідчить про його відданість спільним цілям.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей Всесвітній форум українців є важливим кроком на шляху до єдності та згуртованості української громади. Він підкреслює важливість молитви, спільної діяльності та підтримки у складний період для країни. УВКР разом з керівниками та активістами української громади продовжить розвивати цей форум, щоб сприяти зміцненню духовності та об’єднанню українців навколо спільних цінностей.