Відкриття та освячення різдвяної шопки: духовна подія у центрі Тернополя
Сьогодні в центрі Тернополя відбулося відкриття та освячення різдвяної шопки під проводом братії Духовного Центру Свято-Троїцького Кафедрального Собору з благословення митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора – представили цей символ різдвяної традиції, надаючи можливість кожному вірянину вклонитися та помолитися за мир та перемогу України.
Високопреосвященніший митрополит Нестор Писик благословив урочистий момент на Театральному майдані
У центрі Тернополя сьогодні відбулася важлива духовна подія – відкриття та освячення шопки з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Писика керуючого Тернопільською єпархією автокефальної УПЦ (ПЦУ). Братія Духовного Центру Свято-Троїцького Кафедрального Собору, на чолі з протоієреєм Миколаєм Зінкевичем, урочисто представила цей символ різдвяної традиції на центральному Театральному майдані.






З благословення митрополита Нестора, шопка стала не лише символом новонародженого Ісуса Христа, але й місцем для молитви за мир та перемогу нашої держави- України. Ця подія об’єднала жителів та гостей файного міста Тернополя, надаючи можливість кожному вірянину, дорослому чи дитині, вклонитися та віддати шану великій події – народженню младеньця Ісуса Христа.
Святковий настрій пронизує кожен куток міста і всі з нетерпінням чекають миті коли засяє зірка на небі і кожен промовить “Христос народився! Славімо Христа!
Сьогодні це не лише слова, а вираження духу єднання та віри українського народу. Нехай шопка-печера на Театральному майдані Тернополя, стане важливим символом різдвяної радості та сприятиме мирному співіснуванню та процвітанню нашої держави в славі Правди, Перемоги та Подвигу!





Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа