12 березня 2017 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви відбулось урочисте відкриття недільної школи при кафедральному храмі Різдва Христового в м. Тернопіль.

З вітальним словом до присутніх звернувся протоієрей Петро Заяць, канцлер Консисторії Тернопільської єпархії, ключар кафедрального храму, який передав вітання від імені Преосвященнійшого владики Віктора та звершив молитву перед початком навчання.

З першою святковим уроком про Бога до дітей звернувся керівник недільної школи іподиякон Микола Мартин. Наприкінці учасникам недільної школи були врученні православні молитовники, хрестики і іконки Пресвятої Богородиці Тернопільської. Перша зустріч була цікавою і принесла наймолодшим парафіянам кафедрального храму чимало нових вражень.

Запрошуємо усіх дітей віком від 5 років приєднуватися до нас для вивчення Слова Божого та принципів християнського життя. Недільна школа працюэ кожної неділі о 16 годині в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернопіль, вул. Руська 22.