Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній завершив свій архіпастирський візит до Дніпропетровщини, де нагородив та відзначив героїв, які борються за свободу і незалежність України. Він звернувся до громадян області зі словами підтримки і закликав всіх об’єднатися в цій боротьбі.

Духовне визнання та підтримка від Блаженнішого Митрополита в історичному візиті до Дніпра

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній завершив свій архіпастирський візит до Дніпропетровщини, де подарував не тільки слова підтримки, але й духовні відзнаки, визнання та нагороди – героїчних зусиль місцевого населення у боротьбі за свободу та незалежність України.

Під час свого перебування в Дніпрі, Митрополит Епіфаній звернувся до громадян області зворушливими словами, наголосивши, що ця боротьба за власну долю та майбутнє країни потребує великої ціни, але є великим Божим даром свободи. Він заохотив усіх об’єднуватися та діяти разом, оскільки тільки спільними зусиллями можна досягти перемоги.

Під час візиту, Митрополит нагородив низку видатних осіб високими церковними нагородами, включаючи голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака та захисників Батьківщини. Також він відвідав поранених захисників та освятив центр медичної реабілітації у Кам’янському, підкресливши важливість допомоги тим, хто жертвує життя та здоров’я за Україну.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит подякував кожному за героїзм та незламність. Словом і молитвою Церква підтримує кожного, зміцнюючи віру та бойовий дух. Його Блаженство також вшанував пам’ять тих, хто віддав життя за Україну на Алеї Героїв. Зустрічі та нагороди, що відбулися під час візиту Митрополита Епіфанія, стали символом єдності та підтримки важливих цінностей свободи та віри в Україні.

Дніпро – вражає, Дніпро – непохитно стоїть, Дніпро – місто герой України! Боже, бережи дніпрян і доземно дякуємо за гостинну зустріч і родинне тепло!