Анатолій Цитович, герой гранатометного відділення морської піхоти, віддав своє життя на фронті в боротьбі проти російських загарбників. Його загибель стала непоправною втратою для України, свідченням відданості та сміливості на захисті держави.

Життя та смерть мужнього захисника, який віддав все заради незалежності

У важкий час, коли доля нашої країни вагається на вістрі війни, приходять справжні герої – люди, готові віддати своє життя заради свободи та незалежності. Серед них був і 37-річний Анатолій Цитович, військовий, який виявив в собі неймовірну відданість своїй країні та незламну волю до перемоги.

Народжений у місті Харків, він разом зі своєю сім’єю знаходився у місті Кременець. Герой мав багатий досвід служби та навчання, і цей досвід він використовував на передовій. Як номер обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти морської піхоти, Анатолій Цитович несе велику відповідальність, але він завжди стоїть на захисті своїх співвітчизників з незаперечною відданістю.

Важливо відзначити, що герой загинув, залишивши слід у серцях багатьох. Його відвага та жертовність будуть прикладом для наступних поколінь. Настав час для нас віддати йому останню повагу та висловити подяку за його відвагу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Завтра, 21 серпня 2023 року, ми збираємось, щоб провести в останній шлях цього справжнього героя. О 15:00 год. ми зустрінемо його тіло біля Трьох Валетів, далі о 15:30 год. відбудеться служба в Соборі Преображення Господнього, а о 16:30 год. пройде віддання військових почестей та прощання із загиблим на Майдані Волі. Поховання героя відбудеться у селі Великі Млинівці.

Анатолій Цитович – це не лише ім’я, це символ відданості, героїзму та мужності. Його життя та загибель стали невід’ємною частиною історії нашої країни, її незалежності та гідності.

Вічна пам’ять та вічна слава Герою, який віддав все заради України.