Зустріч Митрополита Епіфанія з Майклом Помпео та військовослужбовцями, пораненими під час війни в Україні.
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом з колишнім Державним секретарем США Майклом Р. Помпео відвідали поранених військовослужбовців в одному із лікувальних закладів Києва, які отримали поранення на полі бою, захищаючи Україну від російської агресії. Під час зустрічі Митрополит підтримав захисників України, висловив вдячність американському народу за допомогу та нагородив Майкла Помпео найвищою відзнакою Православної Церкви України.

Візит Блаженнійшого Митрополита і Майкла Помпео до поранених військовослужбовців та підтримка захисників України від російської агресії.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній та колишній Державний секретар США Майкл Р. Помпео відвідали поранених військовослужбовців, які проходять реабілітацію після бойових дій на сході України. Зустріч відбулася в одному з медичних закладів Києва 3 квітня 2023 року.

Предстоятель Православної Церкви України під час зустрічі подякував пораненим військовим за їх героїзм та захист Батьківщини від російської агресії. Він також висловив надію на перемогу України та подякував за підтримку міжнародних друзів, зокрема США.

Після спілкування з пораненими військовими Блаженнійший Митрополит Епіфаній провів зустріч з Майклом Помпео та його делегацією, яка перебувала у Києві. У зустрічі взяв участь також офіцер Служби військового капеланства протоієрей Олег Скнар.

Предстоятель нагородив Майкла Помпео та учасників американської делегації найвищими відзнаками Православної Церкви України. Під час зустрічі Митрополит Епіфаній також висловив вдячність американському народу за підтримку України та захист релігійної свободи.

Ця зустріч стала доказом тісних духовних та культурних зв’язків між Україною та США, а також свідченням підтримки американського народу українським громадянам в складному для них часі. В

даний час Україна знаходиться в складній геополітичній ситуації, пов’язаній з агресією Росії на її сході, тому підтримка з боку міжнародних партнерів є особливо важливою. Зустріч Митрополита Епіфанія з Майклом Помпео підкреслила важливість релігійної свободи, що є однією з основних цінностей обох країн.

Такі зустрічі допомагають укріплювати дружні відносини між країнами та взаєморозуміння між людьми. Вони сприяють обміну думками та ідеями, що в свою чергу сприяє розвитку культурної та економічної співпраці.