Четверо православних священників з Тернополя дві з половиною години добиралися до Колодного на Збаражчині, аби відслужити молебень за українських військових.

Дорога до села була довго і непростою, адже отці долали шлях у понад 30 кілометрів… на велосипедах. Ідею велопрощі втілили настоятель Свято-Троїцького духовного центру протоієрей Микола Зінкевич і його, так би мовити, колеги – протоієрей Михайло Бугай (храм святого Пантелеймона Цілителя), протоієрей Василь Мокрицький (храм Святого Духа у с. Гаї Гречинські) та протоієрей Андрій Гаджала (храм Вознесіння Господнього).

У такий спосіб вони вирішили не лише випробувати власні сили, а й привернути увагу до важливості молитви за воїнів, котрі боронять Україну від рашистської навали.

Молебень за наших захисників настоятель Свято-Михайлівського храму с. Колодно протоієрей Олег Крупський відправляє щодня. Богослужіння за участю отців-паломників було особливим. Хай почує Господь наші прохання й повернуться додому живими й неушкодженими незламні українські бійці.