Предстоятель автокефальної Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Епіфаній, провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні, паном Мартіном Єґером. В ході зустрічі обговорювалися питання надання допомоги в умовах російської агресії, співпраця в гуманітарних проєктах, релігійна ситуація на окупованих територіях, роль Церкви у зміцненні ідентичності, а також підтримка України на шляху до ЄС і НАТО. Посол Мартін Єґер завів, що Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну у боротьбі за свободу. Предстоятель зазначив, що підтримка однодумців є важливою в нерівній боротьбі.

Обговорено підтримку та співпрацю у важливих напрямках

Предстоятель автокефальної Православної Церкви України 15 серпня 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Мартіном Єґером.

На початку спілкування Блаженнійший Митрополит Епіфаній привітав високоповажного гостя з призначенням на посаду Посла в Україні та подякував за значну допомогу, яку Німеччина надає нашій державі у непростий час протистояння триваючій повномасштабній російській агресії.

Також під час зустрічі сторони обговорили продовження співпраці у благодійних та гуманітарних проєктах, релігійну ситуацію, зокрема і на тимчасово окупованих територіях, роль Церкви у зміцненні української ідентичності, продовження міжнародної підтримки нашої держави та шлях України до ЄС і НАТО.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Мартін Єґер запевнив Його Блаженство, що Німеччина і надалі в багатьох сферах допомагатиме Україні в боротьбі за свободу.

У відповідь Блаженнійший владика зазначив, що для нас це дуже важливо, а українці, як духовно сильні та незламні, продовжать боротися стільки, скільки потрібно, але в цій нерівній боротьбі ми вкрай потребуємо постійної підтримки наших однодумців.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)