15 січня 2017 року, у неділю перед Богоявленням у храмі Успіння Пресвятої Богородиці Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в місті Тернополі було відслужено божественну літургію, яку очолив митрофорний протоієрей Петро Скрип, декан деканату м. Тернополя, голова єпархіального відділу по взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями УАПЦ.

Отець Петро возніс молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

По завершенню божественної літургії відбувся різдвяний вертеп, у якому взяли участь наймолодші прихожани храму. Діти прославили Христа у колядках та показали історію Його дитинства.

Отець Петро подякував діткам за святковий вертеп та передав вітання і благословіння від Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського та Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями.

Відтак, усі діти отримали в дарунок молитовники та солодощі.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ