Спільнота Шумського району віддає шану і прощається із 22-річним Героєм, воїном Олександром Марковцем, який загинув у Донецькій області 28 вересня. Його повернули до рідного дому у село Угорськ, де його зустріли на колінах та із сльозами на очах.

Світла пам’ять та вічний подвиг: геройський вояк Олександр Марковець повернувся додому

До рідного дому у с. Угорськ повернувся полеглий Герой – Олександр Марковцій. Відважному захиснику, який загинув у Донецькій області 28 вересня внаслідок ворожих обстрілів, було всього 22 роки. Олександр пішов добровольцем у штурмову бригаду Національної поліції України «Лють».

Шумська громада зустрічала бійця на колінах живим коридором з приспущеними прапорами на флагштоках. На площу Героїв Майдану правоохоронці занесли труну з Героєм у супроводі траурної музики. Священники відслужили панахиду та спільно із присутніми помолилися за упокій душі.

Міський голова Вадим Боярський від імені жителів громади висловив співчуття родині та близьким загиблого з приводу надзвичайно важкої втрати. У пам’яті усіх, хто знав Героя, Олександр залишиться щирим, відважним, життєрадісним, товариським.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Чин поховання та віддання почестей відбудеться у с. Угорськ у понеділок, 2 жовтня, об 11 годині. 2 жовтня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.