У кафедральному соборі Тернополя відбулося урочисте богослужіння з нагоди престольного свята Святих Костянтина і Олени. Блаженніший Митрополит Епіфаній провів літургію, звернувшись до вірян з закликом до молитви та підкреслив важливість будівництва собору. Усіх присутніх привітав зі святом, нагородив благодійників та подарував ікону Святих Костянтина і Олени.

Блаженніший Митрополит Епіфаній очолив богослужіння та нагородив благодійників

Престольне свято кафедрального собору Святих Костянтина і Олени в м. Тернопіль: Вітаємо митрополита Нестора, жертводавців, будівничих, вірян та духовенство на многії і благії літа!

У четвер, 1 червня 2023 року, в кафедральному соборі Тернопільської єпархії відбулось урочисте богослужіння з нагоди престольного свята святих рівноапостольних Костянтина і Олени. Божественну літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, а разом з ним співслужили предстоятелі ієрархії та численне духовенство.

У своєму проповіді Блаженнійший Митрополит звернувся до присутніх, наголошуючи на значенні будівництва кафедрального собору та молитви за успішне продовження робіт. Він також згадав про важливу роль святих Костянтина і Олени у поширенні християнства і закликав усіх вірян боротися з агресією та злом, звертаючись до Бога за допомогою.

Під час богослужіння пролунали молитовні прохання за воїнів, за владу та за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів. На завершення, Блаженнійший Митрополит привітав громаду зі святом, нагородив благодійників церковними нагородами та подарував ктитору собору ікону святих Костянтина і Олени.

Це святкове богослужіння стало важливою подією для Тернополя та української православної громади. Воно відзначило прогрес у будівництві кафедрального собору та підкреслило значення віри і молитви в непростих часах для України. Нехай святе престольне свято Святих Костянтина і Олени принесе благословення, мир та захист нашій країні і всім її людям.