Запрошуємо вірних долучитися до святкової Божественної літургії в Успенському соборі Лаври, яку очолить Предстоятель автокефальної Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У храмі буде присутній ковчег з часточками мощей преподобних Отців Києво-Печерських. Звертаємо увагу на можливі обмеження та заходи безпеки, які будуть діяти через воєнний стан. Трансляція урочистого богослужіння буде доступна онлайн на сторінці Митрополита Епіфанія та на YouTube-каналі ПЦУ. Долучайтеся до спільної молитви!

У другу неділю Великого посту на Свято Собору усіх Преподобних Отців Києво-Печерських відбудеться урочисте богослужіння автокефальної УПЦ/ПЦУ

У другу неділю Великого посту та в день свята Собору усіх Преподобних Отців Києво-Печерських, Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолить урочисту Божественну літургію в Успенському соборі Верхньої Лаври.

У храмі буде присутній ковчег з часточками мощей преподобних Отців Києво-Печерських. Запрошуємо всіх вірних долучитися до святкової Божественної літургії, яка розпочнеться 12 березня 2023 року, у неділю, в головному соборі Лаври о 9:00.

У зв’язку з воєнним станом, просимо всіх дотримуватися можливих обмежень та заходів безпеки під час заходу.

Трансляція урочистого богослужіння буде доступна онлайн на сторінці Митрополита Епіфанія та на YouTube-каналі ПЦУ за посиланням http://bit.ly/2LHBrIv. Приєднуйтеся до спільної молитви в Успенському соборі Лаври!