Василь Коропецький був жителем Товстенської селищної територіальної громади та мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні. Його смерть стала трагічним нагадуванням про страшне лихо війни та про велику відданість та мужність людей, які захищають свою країну та мирних громадян від загроз зовнішньої агресії.

Смерть солдата Василя Коропецького – ще одна трагедія війни, що забирає життя мужніх захисників та мирних жителів

Солдат Збройних Сил України Василь Коропецький помер у військовому госпіталі 21 березня після того, як мужньо захищав свою країну. Трагічну новину про його смерть опублікували на Facebook-сторінці Товстенської селищної територіальної громади.

У дописі зазначено, що Василь Коропецький був жителем села Дорогичівка в Товстенській селищній територіальній громаді. Він був сильним духом, світлим і порядним чоловіком, який мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні. Проте життєва стежина цього захисника обірвалась, і його втрата стала справжньою трагедією для рідних та близьких.

У зв’язку з цим сумним подієм у Товстенській селищній територіальній громаді оголошено дні жалоби. Місцеві мешканці та влада висловили щирі співчуття родині загиблого та згадали Василя Коропецького як справжнього героя, який зробив все можливе, щоб захистити свою країну та людей, яких любив.

Смерть солдата Василя Коропецького стала ще однією напоминальною хвилиною про те, що війна – це страшне лихо, яке забирає життя не тільки воїнів, але й мирних жителів. І водночас, це відзначає велику відданість та мужність людей, які віддають життя за свою країну та захищають мирних громадян від загроз зовнішньої агресії.