9 березня 2023 року на території Запорізької області загинув старшина Мороз Іван Михайлович, який служив у військовій частині А3215. Виконавчий комітет Заліщицької міської ради висловив глибокі співчуття матері, дружині, донечкам, рідним, друзям та братам по зброї загиблого героя. Його високий приклад мужності та самопожертви нагадує нам про непереможну силу духу та патріотизм, а Іван Михайлович завжди буде жити у серцях нації.

Сержант із матеріального забезпечення артилерійської батареї артилерійського дивізіону військової частини А3215 став справжнім героєм України на Запорізькому напрямку

Українська армія знову втратила свого сина – старшина МОРОЗ Іван Михайлович загинув у бойових діях на території Запорізької області 9 березня 2023 року. Він був сержантом із матеріального забезпечення артилерійської батареї артилерійського дивізіону військової частини А3215 та справжнім героєм України.

Це велика втрата не тільки для його рідних та близьких, але й для всієї країни, яка з теплом та повагою ставиться до наших захисників. Виконавчий комітет Заліщицької міської ради зі скорботою висловлює глибокі співчуття рідним, друзям та братам по зброї старшини Мороза. Наша країна вдячна за його службу та невимовний внесок у боротьбу за територіальну цілісність та незалежність України.

Іван Михайлович Мороз, як і всі наші герої, завжди буде жити у серцях нації та нагадувати нам про непереможну силу духу та патріотизм. Його високий приклад мужності та самопожертви не залишить байдужим нікого з нас. Вічна йому пам’ять та слава!