Молодий військовий з села Стіжок на Тернопільщині, Корчемний Роман Олександрович, 2003 року народження, віддав своє життя на захист незалежності та територіальної цілісності України. Він загинув у бою з окупантами від мінометного обстрілу. Йому було всього 19 років, але він вже здійснив великий подвиг, який буде закарбований на віки-вічні. Ця втрата стала ще одним нагадуванням про важливість захисту країни та необхідність підтримки наших військових в боротьбі з окупантами.

Корчемний Роман Олександрович, 19-річний військовий з Тернопільщини, загинув у бою з окупантами

Сьогодні Україна втратила ще одного молодого героя, який віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Корчемний Роман Олександрович, 2003 року народження, з села Стіжок на Тернопільщині загинув у бою з окупантами.

Молодий військовий віддав своє життя на захист своєї рідної землі від мінометного обстрілу з боку окупантів. Йому було всього 19 років, але він вже здійснив великий подвиг, який буде запам’ятований на віки-вічні.

Голова Шумської громади висловив щирі слова співчуття рідним та друзям загиблого та наголосив на тому, що його ім’я буде вписане в історію нашої громади та держави як воїна-героя.

Це страшна втрата для всієї України. Ми пам’ятатимемо героїв, які віддали своє життя на захист своєї Батьківщини та молитимося за них та їхніх рідних. Нехай вічна пам’ять і шана супроводжують Корчемного Романа Олександровича на його останньому шляху.