У Тернопільській області сумно зустріли новину про загибель 46-річного воїна Івана Лисого, який під час артилерійського обстрілу на Донбасі отримав смертельне поранення. На жаль, все частіше Тернопільщина зустрічає своїх героїв на колінах, доземно вклонивши голови, героїв, які віддали життя за свою Батьківщину, віддали життя за нас.

Житель села Доброполе став черговою жертвою війни на Донбасі

Сумна звістка прилетіла на Тернопільщину. 3 березня під час артилерійського обстрілу поблизу Бахмута смертельне поранення отримав житель села Доброполе Іван Лисий (1975 року народження).

Іван Лисий був справжнім героєм. Він віддав своє життя за Україну, за її свободу та незалежність. Поклавши своє життя на вівтар патріотизму, він залишив у серцях рідних та близьких біль, який ніколи не зможе зцілити нічого.

Іван Лисий був не тільки військовим, він був сином, батьком, чоловіком. Його втрата стала справжньою трагедією для всієї родини, яка відтепер змушена переживати біль та тугу за своїм героєм.

Почуття суму та великої втрати відчуває не лише родина загиблого воїна, але й усі його друзі, знайомі та співвітчизники. Кожен українець сьогодні втрачає ще одного захисника, який боронив свою Батьківщину та мирне майбутнє для своїх нащадків.

Непоправні втрати та безкінечна скорбота – такою стала доля Івана Лисого та його родини. Але ми пам’ятатимемо про нього як про героя, який захищав Україну та її народ. І ми зобов’язані продовжувати його справу, боротись за мир та процвітання нашої країни. Бо саме для цього він віддав своє життя – для щастя та майбутнього своєї Батьківщини.