Україна сумує та відчуває глибоку скорботу через загибель ще одного героя – Володимира Ваврика. Він народився в Тернопільщині та служив у військовій частині, виконуючи важливі завдання на передовій. Володимир віддав своє життя на алтарі волі, захищаючи незалежність та свободу своєї країни. Серця українців наповнені сумом, але ми пам’ятатимемо Володимира як справжнього героя та незламного патріота.

Тернопільщина втратила сина, який безстрашно стояв на захисті України та майбутнього нації

Україна знову огорнута в пеленах скорботи, втративши ще одного героя, який віддав своє життя на вівтарі волі і незалежності. Тернопільщина, маленька краплина великого українського серця, сьогодні горить вогнем пам’яті про свого сина – воїна Володимира Ваврика.

Ця трагічна звістка прийшла від 35-го Окремого стрілецького батальйону – військової частини, яка понесла важку втрату у захисті суверенітету України. Там повідомили, що Володимир Ваврик, народився у мальовничому селі Волосівка, був вірним сином своєї Батьківщини. Він служив у 1-му стрілецькому відділенні 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти, виконуючи місію стрільця-помічника гранатометника. Володимир безстрашно боровся за Україну, навіть піддаючи себе небаченій небезпеці. Він був справжнім героєм, який до останнього подиху стояв на захисті своєї країни і відстоював майбутнє для нас, незалежну та сильну Україну.

Сьогодні серця всіх українців сповнені скорботи і суму. Нам дуже болісно втратити ще одного воїна, ще одну душу, що пожертвувала своїм життям, щоб ми могли жити в мирі та безпеці. Разом з рідними, близькими, друзями і побратимами Володимира Ваврика ми спільно переживаємо цю непоправну втрату. Його мужність, самовідданість та жертовність завжди залишаться в наших серцях, нагадуючи нам про важливість патріотизму та готовності захищати свою країну від будь-яких загроз.

Сьогодні ми хочемо віддати шану та висловити нашу повну підтримку родині загиблого героя. Хай Бог дарує їм силу пережити цю непоправну втрату і дасть утіху їхнім серцям. Ми пам’ятатимемо Володимира як відважного захисника, людину, яка готова була пожертвувати усім ради нашої свободи.

Також, у зв’язку з цією трагічною втратою, Зборівська міська рада оголосила 7 та 8 липня Днями жалоби за полеглим воїном. Це символічний жест, що демонструє нашу глибоку повагу та вдячність за життя, яке він віддав заради нашої країни.

Ми разом з вами, ми разом з родиною Володимира Ваврика. Скорбимо і пам’ятаємо героїв, які пішли на війну, але назавжди залишаться у наших серцях. Нехай їхня вічна пам’ять буде нашим напутнім вогнищем, що буде світити шлях до миру та свободи для нашої України.