Україна сьогодні скорбить і прощається із народною артисткою Ніною Матвієнко, яка померла 8 жовтня. В приміщенні філармонії відбувається церемонія прощання, де прихильники мають змогу вшанувати її незрівняну творчість та талант. Після цього співачку похоронять на Звіринецькому кладовищі.

Церемонія прощання та пам’яті видатної співачки, яка пішла з життя на порозі свого 76-річчя

Сьогодні, в Україні, відбувається важлива церемонія прощання із видатною народною артисткою Ніною Матвієнко, яка пішла з життя 8 жовтня, не доживши два дні до свого 76-річчя. Скорботний захід проводиться в приміщенні філармонії, де прихильники та шанувальники співачки мають можливість востаннє віддати шану її незрівняному таленту та спадщині.

Церемонія прощання приймається з особливою скорботою та тугою, оскільки Ніна Матвієнко вважалася справжньою легендою української музичної сцени. Її голос, виразність та творчість залишатимуться невичерпаним джерелом натхнення для майбутніх поколінь.

Після прощання відбудеться похорон на Звіринецькому кладовищі, де під відкритим небом співачці віддадуть останню шану та молитовно згадають.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Важливо відзначити, що в Свято-Феодосіївському монастирі автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) відбулася тривала панахида за співачкою. Її родичі та близькі прийшли до храму, щоб вшанувати пам’ять Ніни Матвієнко – помолитись та запалити свічку пам’яті.

Смерть видатної артистки залишає незагоєну рану в серцях прихильників та всієї музичної спільноти України, але її творчий доробок назавжди залишиться невмирущим у світі української музики.