Учасник команди “Наш формат” Роман Іваненко з Кам’янця-Подільського загинув у боях з російськими окупантами на Вугледарському напрямку. Під час боїв він отримав важке поранення та потрапив у полон, але не отримав гідної медичної допомоги від терористів. Щирі співчуття отримують рідні загиблого військового, доземний уклін матері за сина-героя.

Роман Іваненко віддав своє життя за Україну на Вугледарському напрямку

Учасник команди “Наш формат” Роман Іваненко з Кам’янця-Подільського, який виступав у Лізі Сміху, загинув у боях з російськими окупантами. Капітан каманди Володимир Черняк повідомив про цю трагічну звістку.

Роман віддавав своє життя за Україну, борючись поруч зі своїми побратимами на Вугледарському напрямку. Під час боїв він отримав важке поранення та потрапив у полон. Незважаючи на його стан, він не отримав достойної медичної допомоги від терористів. Романа тримали в полоні з 24 січня по 28 лютого. Однак завдяки штурму, ворог був вигнаний з позицій, і він був евакуйований “на щиті”.

Щирі співчуття родині та родичам загиблого військового, який віддав своє життя за свою країну. Ми запам’ятаємо його мужність та відвагу в боротьбі проти російської агресії.