Сьогодні, 5 жовтня, в останню дорогу у селі Петриків Великоберезовицької громади провели полеглого захисника України Кравчука Тараса Ігоровича. Чоловікові було 29 років.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Великоберезовицької селищної ради.
“Солдат Тарас Кравчук був гранатометником аеромобільного батальйону військової частини А2120. Став на захист Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення рф. Мужньо обороняв незалежність, волю та свободу України від ворогів”, — повідомляють у дописі.
Народився Герой 6 вересня 1993 року у селі Петриків. 
“Тарас був надзвичайно добрим та чуйним, сміливим, патріотичним, відважним та стійким. У цій жорстокій війні Тарас Кравчук віддав найдорожче — власне життя з любові до України. У вічність відійшов один з найкращих Синів України…”, — повідомляють у селтщній раді.
Віддати шану і провести мужнього Героя зібралися рідні та близькі, однокласники, друзі, односельчани, військовослужбовці, священнослужителі, представники влади та громадськості. У Тараса Кравчука залишились мати Рая, батько Ігор, брат Олег, син Дмитрик, бабуся та дідусь.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Разом з вами розділяємо невимовний біль втрати і скорботи… Вічна пам’ять Герою!