У день відзначення одного з дванадцяти найбільших свят Православної Церкви – Преображення Господнього, 19 серпня 2022 року, в селі Токи відзначили 120-річчя освячення храму. З нагоди подвійного свята у храмі Преображення Господнього відбулася архієрейська Божественна літургія. Богослужіння звершили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.

Архієреям співслужили настоятель храму протоієрей Василь Шадий, Підволочиський благочинний протоієрей Тарасій Махніцький, Волочиський благочинний протоієрей Миколай Фатич, насельник Свято-Михайлівського монастиря міста Києва архімандрит Лаврентій, запрошене духовенство.

За Літургією молився голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко з родиною.

Під час відправи архієпископ Нестор возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці. Також лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Крім того, Високопреосвященнійший Нестор звершив священничу хіротонію над дияконом Андрієм Щуром.

На запричасному проповідь виголосив архімандрит Лаврентій.

Наприкінці урочистого богослужіння владики Нестор і Павло прочитали молитви на освячення винограду й інших плодів та окропили приношення парафіян освяченою водою.

По завершенні богослужіння на території храму біля пам’ятного Хреста борцям за волю України духовенство відслужило заупокійну літію.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ