21 листопада – пам’ятна дата в історії незалежної України. Сьогодні ми вшановуємо людей, котрі стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи відбулися і в Тернополі. Представники влади, правоохоронці та громадськість зібралися біля пам’ятника Героям Небесної сотні, щоб хвилиною мовчання й покладанням квітів вшанувати пам’ять усіх тих, хто відстоював інтереси українців. Багато учасників Революції Гідності продовжують це робити й сьогодні, однак уже на фронті.

«21 листопада у 2004 році, а згодом й у 2013 об’єдналися сини та доньки українського народу. У Києві. У своїх містах. Вийшли на Майдани. Стали на оборону правди від брехні. Ризикуючи життям. Кожен із них зробив величезний вклад в історію нашої Незалежної Держави. Оглядаючись назад, переконуємося, що українці завжди прагнули бути вільною нацією. Відстоювали права й інтереси свого народу. І сьогодні ми продовжуємо цю боротьбу. Вкотре демонструємо усьому світу незламність українського народу. Обов’язково переможемо!» — сказав начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Пресслужба Тернопільської обласної державної адміністрації