20 серпня в Тернополі крутили педалі для пришвидшення перемоги ЗСУ в боротьбі з окупантом. Це уже 6-й велопробіг рятувальників, представників силових структур та правоохоронних органів, що проводиться по всій території України де не ведуться бойові дії.

Його мета — підтримати Збройні Сили України й продемонструвати єдність та незламність українського народу. Пробіг символічно приурочили Дню Незалежності України та підтримці військових.

«Не важливо хто сьогодні приїде першим, а важливо те, що ми разом боремося задля перемоги України. Дякуючи ЗСУ, силовим структурам, волонтерам і всім хто бере участь в цій війні, сьогодні, ми маємо можливість провести такий велопробіг в Тернополі і давайте ми це зробимо з радістю й покажем окупантам, що не все так погано в Україні, як демонструють їхні ЗМІ. Ми сильні, ми вміємо, ми можемо і ми переможемо» — наголосив начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Учасники й усі бажаючі мали можливість зробити свій внесок у пришвидшення перемоги України над окупантом. Маршрут побудували довкола Тернопільського ставу. Загальний кілометраж велодоріжки становить — 10 км.

Для учасників велозаїзду провели розминку та інструктаж з правил безпеки. Колону супроводжували патрульні, рятувальники та медики задля уникнення надзвичайних ситуацій.

У фіналі велопробігу організатори нагородили переможців та учасників.

Пресслужба Тернопільської ОВА