У четвер, 29 червня 2023 року, Тернопіль провів урочисті похоронні обряди з нагоди смерті полеглого під Бахмутом ієрея Романа Скіру. Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив богослужіння і похорон, після чого священика поховали на сільському цвинтарі поруч з його батьком. Рідні, духовенство та вірні висловлюють свої співчуття і пам’ять про священика.

Прощання з полеглим ієреєм Романом Скірою: Тернопіль проводить останню путь священика

У четвер, 29 червня 2023 року, у Тернополі провели в останню земну путь полеглого під Бахмутом ієрея Романа Скіру. Напередодні панахиду за упокій отця Романа відслужили в каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени.

Божественну літургію і чин похорону священника звершив митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор.

Після богослужіння в Тернополі з ієреєм Романом Скірою попрощалися в храмі с. Івашів Долішній.

Поховали отця Романа на сільському цвинтарі поруч з батьком.

46-річний тернополянин помічник капелана Роман Іванович Скіра відійшов у вічність 24 червня.

Він народився 13 серпня 1976 року в Бучачі, закінчив Тернопільську ЗОШ №22, Київську духовну семінарію. Ніс пастирське служіння на Київщині, а згодом – у кафедральному соборі свв.рівноапп. Костянтина і Єлени в Тернополі.

Духовенство та вірні Тернопільської єпархії висловлюють щирі співчуття родині спочилого. Хай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого ієрея Романа, де всі святі спочивають.

Вічна пам’ять!