Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив урочисту Божественну літургію в трапезному храмі святих Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у день відзначення пам’яті святителя Григорія Палами і собору усіх преподобних отців Києво-Печерських. У богослужінні взяли участь вищі клірики Української Православної Церкви, а також духовенство та віряни. Під час літургії виголошувалися молитви за мир та безпеку в Україні, а також вшановувалися полеглі оборонці Батьківщини.

Богослужіння відбулося у День пам’яті святителя Григорія Палами та собору усіх преподобних отців Києво-Печерських

У другу неділю Великого посту та в день відзначення пам’яті святителя Григорія Палами і собору усіх преподобних отців Києво-Печерських, 31 березня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в трапезному храмі святих Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Хмельницький і Шепетівський Павло, єпископ Васильківський Єфрем, єпископ Богуславський Арсеній, намісник Лаври єпископ Бориспільський Авраамій, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

За богослужінням Митрополит Епіфаній відзначив духовенство обителі черговими священничими нагородами.

Після читання Євангелія Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час Божественної літургії лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Наприкінці відправи було звершено молебень до преподобних отців Києво-Печерських, після якого Блаженнійший владика нагородив церковною відзнакою благодійника монастиря.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України