На передовій в Донецькій області загинув Ярослав Мороз, житель села Божиків Тернопільської області. Цю сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці Саранчуківської сільської територіальної громади. Ярослав був солдатом 10-ї гірсько-штурмової бригади та загинув у бою з російськими окупантами. Він віддав своє життя за захист суверенітету та територіальної цілісності України. Його загибель – це величезна втрата для родини та всієї країни, але ми будемо пам’ятати Ярослава Мороза як справжнього героя та відважного захисника нашої держави.

Справжній герой, який віддав своє життя за Україну

Тернопільщина втратила ще одного свого сина, Ярослава Мороза, який загинув від кулі на передовій в Донецькій області внаслідок агресії Росії. Цю сумну новину повідомили на Facebook-сторінці Саранчуківської сільської територіальної громади.

Ярослав Мороз – це був не просто воїн, а справжній герой, який віддав своє життя за Україну. Він служив у 10-й гірсько-штурмовій бригаді та брав участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

Його загибель – це величезна втрата для родини та всієї країни. Ми пам’ятатимемо Ярослава Мороза як відважного захисника, який героїчно стояв на сторожі миру та свободи нашої держави.